Menu
Your Cart

Hakkımızda

    Emekbenim, pandeminin kasıp kavurduğu 2020 yazında fikirlerinin temelleri atılan, sonrasında da yaklaşık 1 yıl içinde yapımı tamamlanarak kullanıcılarıyla buluşan, yalnızca el yapımı ürünlerin ve bireysel üreticilerin rekabet ettiği, destekçi, özgür ve kullanışlı bir alışveriş sitesidir. 

   Son zamanlarda alışveriş, fiziksel ve kalabalık mağazalarda yapılan bir etkinlikten ziyade oturduğumuz yerden ve internet üzerinden gerçekleştirebildiğimiz çok basit ve günlük bir aktivite haline geldi. Tek tıkla karşımıza binlerce ürün çıkıyor ve aklımızdakileri bulmamız saniyeler alıyor. Fakat gün geçtikçe tüm mağazalar ve ürünler de birbirine benzemeye başlıyor. Emekbenim, tam da burada, başka hiçbir yerde bulamayacağınız, özgün ve el yapımı ürünlerle yardımınıza yetişiyor. 

    Emekbenim’de devasa markaların her yerde aynısını ya da benzerlerini görebileceğiniz ürünlerini değil; kendi el emeğiyle geçimini sağlayan emekçilerden, toplumda yeteneklerini gün yüzüne çıkaramamış gizli cevherlere, yıllardır bireysel tasarımcılık yapmış profesyonel satıcılardan, bu alanda kendini geliştirmek isteyen başlangıç düzeyi tasarımcılara kadar birçok çeşitte satıcının ürünlerini bulabilirsiniz. Burada satıcı olmanın tek koşulu, ürünlerin el yapımı olmasıdır. 

    Emekbenim’de satıcı olmak da en az müşteri olmak kadar avantajlı. Ürünlerinizi, kontrolü tamamen sizin elinizde olan mağazalarınızda satarken gerçekten muadillerine göre düşük komisyon ücretleri talep eden profesyonel Emekbenim desteği de tamamen yanınızda olacak. Kendi emeğinize kendiniz değer biçecek, değerli vaktinizi devasa şirketler için değil, yalnızca ve yalnızca kendi kazancınız için harcayacaksınız. 

    Siz de çevrimiçi alışverişin yeni ve iddialı yüzü Emekbenim’i takipte kalın. Sevdiklerinizi ve kendinizi el yapımı hediyeler ile şımartın. Her türlü emeği ve emekçiyi desteklediğimiz bu özgün ve yenilikçi siteyi sizler için sürekli büyütmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz

ALIŞVERİŞE BAŞLA